Alışveriş ve Stil

Tom Ford Rose Prick’i denediniz mi?

Başka bir isimle bir gül Tom Ford olamazdı...

“Bir gül dikeninin tene batması, şehvetli haz veren hafif bir acıdır. İlhamını benim gül bahçemden alan Rose Prick, baş döndürücü ve nadir bulunan buketlerin vahşi karışımıdır. Mai, Türk ve Bulgar gülleri üçlemesinden oluşur.Saf ve keskin bir kokusu vardır.Sıcak ve hassas bir dokuya sahiptir. Pembenin çarpıcılığında çiçek açan bir buket. Güzelliğe çok yakın olma tehlikesi, Rose Prick’in baştan çıkarıcı gücünü artırıyor.” – TOM FORD

Tom Ford Rose Prick özünü nadir bulunan Bulgar güllerinden alıyor, bu özel güller gül yağı oluşturmak için kullanılıyor. Büyüleyici bu koku parfümde yoğun bir şekilde hissedilir. Endonezya Paçulisi sandal ağacı ile birleşerek kokuya odunsu bir dokunuş verirken, tonkanın karamel ve vanilya ile olan birlikteliği kokuya sıcak bir duygu katar.

Pembe gül hazzın simgesidir ve Rose Prick EDP opak mat pembe gülleri içerir. Tom Ford Private Blend şişesinde mat siyah metal ile kaplanmış, 50ml flacon bir satranç parçasının sık mimari bir görünüme sahiptir. 250ml sisesi gösterişli bir görünüme sahiptir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı