Festival

Tiyatro Keyfi sezonu Sibiu Uluslararası Tiyatro Festivali’nde kapatıyor!

Özel etkinliklerde de başarıyla sergilenmiş 5 ödüllü oyunumuz Gözlerin Ardında Müzikal ile kapatıyor.

Tiyatro Keyfi sezonu 20 Haziranda Sibiu Uluslararası Tiyatro Festivali’nde sergileyeceği, bu sezon Londra, Jaffa, Amsterdam, Lahey, Lefkoşa, Gazimağusa yurtdışı turnelerinin yanı sıra Adana Uluslararası Tiyatro Festivalinde ve kimi özel etkinliklerde de başarıyla sergilenmiş 5 ödüllü oyunumuz Gözlerin Ardında Müzikal ile kapatıyor.

Kurulduğu 2013’ten beri ülkenin önemli yönetmen, oyuncu ve tasarımcılarının, ayrıca yabancı sanatçıların da çalıştığı, kimi uluslararası arenada boy göstermiş, ödüller almış pek çok eser yapan tiyatromuz yeni sezon hazırlıklarını sürdüyor.

Amy Winehouse’un hayatından yola çıkan, Kosta Kortidis’in yazdığı “Bana Amy De”nin provaları sürüyor. Hakkı Ergök’ün Edmond Rostand’ın ünlü eserinden uyarladığı “Cyrano de Bergerac”ın da ön hazırlıklarında son noktaya gelindi. Müzikal tarzda sahnelecek olan eserleri Kemal Başar yönetiyor.

Bugüne dek yaptığımız eserler:
Rain Man
Shakespeare’in Bütün Eserleri – Hafif Kısaltılmış
Cahide Sonku Müzikali
Öykülerden Oyunlar
Romeo ve Juliet (Kukla – Çocuk oyunu)
Camille – Taşın Kalbi
Ted Bundy
Çocuk İstiyorum
Gözlerin Ardında Müzikal
Öylesine Hikayeler
Kırık Boynuzun Hikayesi (Çocuk oyunu)

Tiyatroseverlere iyi eserler sunmak üzere çalışmalarımızı coşkuyla sürdürüyoruz. Tiyatro sanatını ticaretin önüne koyan ve çok güç şartlarda büyük işler üreten özel tiyatrolara başarı dileklerimizle! Yeni sezonda görüşmek üzere!

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı