Alışveriş ve Stil

Lavanta bahçelerine kadar Jo Malone London’ı takip edin…

Jo Malone London'ın yeni sınırlı sayıdaki koleksiyonunun taze ve ikonik içeriği ile English Lavender ile tanışın.

İngiliz lavantalarının bulunduğu kırsal kesimden, büyülü mor kıvrımlı menekşe dünyasına yolculuk. Üç yeni kokuyu keşfedin. Zamansız notaların , her biri farklı doğal lavantaların yansıması. Başta çarpıcı aromatik bir hissiyat, sonrasında serinlik ve tazelik bitişinde ise yumuşak ve çiçeksi bir hissiyat verir. Sıra dışı ve yeni bir lavanta hikayesinin içine dalın.

Wisteria&Lavender

Ardışık morsalkım nostaljik mor bir resim oluşturarak karakter istik bir evi çerçeveler. Bu yumuşak çiçek, İngiliz lavantasının tatlı morsalkım ve toz vanilya çiçeği ile olan harmanlanmış sunumu. Muhteşem bir üçlü; temiz,narin ve saf.

Silver Birch&Lavender

Gümüş huş ağaçları tarafından çevrelenmiş bir bahçe ışıklı huzur dolu bir sabah. Taze ve serin, ikonik kokusu ile İngiliz Lavantası. Greyfurt notası taze bir hava katarken topraksı ve karizmatik huş ağacı notalarının tütsülenmiş meşe ağacı ile birleşimi.

Lavender&Coriander

Aromatik İngiliz Lavantasının, çarpıcı kişniş kokusu ile birleşmesi. Derin kokulu adaçayı lavantanın zamansız kokusunu derinleştirirken yumuşat ıcı etkisi ile tonka beklenmedik bir sıcaklık ve şehvetli bir denge katar. “Parfümeride ağırlıklı olarak Fransız lavantası kullanıyoruz. Bu kadar tanıdık, popüler bir koku, bu yüzden alışık olamayabileceğiniz şekillerde keşfetmenizi istedik. Jo Malone London yansıması olan Lavenderland koleksiyonunu doğal İngiliz Lavantasını farklı malzemeler kullanarak üç farklı şekilde ürettik.” – Celine Roux, Global Head of Fragrance

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı