Festival

İzmir Bağımsız Tiyatro Günleri

BAĞIMSIZ BİR FESTİVAL: “İZMİR BAĞIMSIZ TİYATRO GÜNLERİ” 

İzmir’in üreten on dört bağımsız tiyatro topluluğu, “İzmir Bağımsız Tiyatrolar İnisiyatifi” (İzmir BTİ) çatısı altında bir araya gelerek yeni bir dayanışma başlatıyor: “İZMİR BAĞIMSIZ TİYATRO GÜNLERİ”  

İzmir’de tiyatro edimiyle varlığını sürdüren tiyatrolar olarak; pandeminin zorlu koşullarına rağmen, birbirimizin yaralarını sararak, dayanışarak, tüm tedbirler dahilinde özlemini yaşadığımız sahne ve seyirciye kavuşmanın heyecanıyla “İzmir Bağımsız Tiyatrolar Günleri”nde tüm sanatseverleri gerek izleyicimiz gerek destekçimiz olarak yanımızda görmeyi bekliyoruz.

26 Nisan – 11 Mayıs tarihleri arasında İzmir BTİ’nin parçası olan ekipler tarafından sergilenecek on bir oyun ve bir film gösterimli panelle NHKM Konak Halk Sahnesi’nde seyirciyle buluşacaktır.

Tiyatro Günleri biletlerine; BİLETİNİAL sitesinden ulaşılmaktadır. Tüm festival oyunlarını içeren KOMBİNE bilet alma şansıda mevcuttur. Ayrıca; gösterimlere katılamayacak seyircilerimiz, web sitemizde yer alan DESTEK OL uygulamasından festivalimize katkıda bulunabilecektir.

Öyleyse, insanın tasasına, hüznüne, kahkahasına, hikâyesine ortak bizler, şimdi birbirimizin tiyatrolarının ortaklaşan dertleriyle dayanışmak için yola çıkıyoruz.

“İzmir’de Bağımsız Tiyatrolar Var!” diyoruz. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı