Festival

İksv Tiyatro Festivali Biletleri Satışta

GENEL SATIŞ
Bu yıl ön satış ve genel satış döneminde tüm bilet alımları biletix.com üzerinden gerçekleştirilecek ve elektronik biletleriniz e-posta adreslerinize iletilecektir. İKSV ana gişe ve salonlardaki gişeler kapalı olacak ve basılı bilet uygulaması yapılmayacaktır. Bileti olmayan izleyiciler etkinlik günü salonlara alınmayacaktır. Bir gösteriye bir kişi en fazla altı bilet alabilir.

Öğrenci bileti alan izleyicilerimizin kontrol için, geçerli öğrenci kimlik ya da belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Geçerli öğrenci kimlik ya da belgelerini yanlarında bulundurmayan izleyiciler, farkını ödeyerek, sahip oldukları öğrenci biletlerini tam biletle değiştirebilir. Etkinlik biletleri tükenmişse, değişim ya da iade sağlanamayacağını ve etkinliğe giriş yapılamayacağını önemle hatırlatırız.

LALE KART ÜYELERİ İÇİN ÖNCELİKLİ SATIŞ
Üyelikleriyle İKSV’nin yıl boyunca yürüttüğü faaliyetleri destekleyen Lale Kart üyeleri, tüm İKSV etkinliklerinde olduğu gibi İstanbul Tiyatro Festivali’nde de biletlerini indirimli ve öncelikli alıyor, Lale Kart üyelerine özel olarak düzenlenen festival direktörleriyle çevrimiçi üye buluşmaları gibi pek çok etkinliğe katılıyor. Festival biletlerinin ön satışı Siyah Lale Kart sahipleri için 20 Ekim Salı; Beyaz Lale Kart sahipleri için 21 Ekim Çarşamba; Kırmızı, Turuncu ve Sarı Lale Kart sahipleri için 22 Ekim Perşembe saat 10.30’da gerçekleştiriliyor.

Siyah ve Beyaz Lale Kart üyeleri %25; Kırmızı, Turuncu ve Sarı Lale Kart üyeleri %20 oranında indirim hakkına sahiptir. Siyah, Beyaz, Kırmızı ve Turuncu Lale Kart üyelerimizin öncelikli bilet satın alma hakkı her gösteri için 2 (iki), Sarı Lale Kart üyelerimizin ise 1 (bir) biletle sınırlıdır. Bu adedi aşan talepler indirimsiz olarak, genel satışın başladığı 23 Ekim Cuma gününden itibaren karşılanabilir. Lale Kart üyeleri için öncelikli satış döneminde ayrılan kapasite sınırlıdır.

Lale Kart üyesi olmak ve ayrıntılı bilgi için: lalekart.org

ECZACIBAŞI KÜLTÜR SANAT KART SAHİPLERİ
Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart sahipleri, biletlerini biletix.com üzerinden 23 Ekim 10.30’dan itibaren kartlarındaki bakiyeleri kullanarak alabilir.

ÇEVRİMİÇİ GÖSTERİMLER
online.iksv.org adresinde sunulan çevrimiçi programın bilet satışları 23 Ekim saat 10.30’da biletix.com’da başlayacaktır. Tüm çevrimiçi gösterimler 14 Kasım Cumartesi günü saat 20.00’de erişime açılır ve festivalin sona ereceği 1 Aralık Salı günü saat 20.00’ye kadar yayında kalır. Biletler, gösteriler özelinde tekil veya kombine olarak alınabilir. Bilet fiyatları tekil alımlarda 20 TL, kombine paketi 150 TL’dir. Lale Kart üyeleri çevrimiçi gösterimlerde de %25’e varan indirimlerden yararlanabilir. Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart sahipleri kartlarındaki bakiyeleri kullanarak çevrimiçi gösterimlere bilet satın alabilir. Gösterimler dünyanın her yerinden izlenebilir.

NASIL İZLENİR?
Bilet satın aldığınız gösteriyi izlemek için önce online.iksv.org’a gidin. Biletlerinizi Biletix hesabınızla giriş yaparak satın aldıysanız sağ üst köşede yer alan “Biletix Üye Girişi” butonuna tıklayın. Biletix üyelik bilgilerinizle üye girişi yaparak izlemek istediğiniz gösterinin sayfasına gidin ve “İzle” butonuna tıklayın.
Biletlerinizi Biletix üyeliği olmadan aldıysanız veya davetiyeniz varsa üye girişi yapmanıza gerek yoktur. İzlemek istediğiniz performansın sayfasına gidin ve “İzle” butonuna tıklayın. Karşınıza çıkacak Gösteri ID ve şifre alanlarına e-biletinizde yer alan bilgileri girin ve “Üye Olmadan İzle” butonuna tıklayın.
Gösterileri izlemeden önce karşınıza çıkan “captcha” ekranında yer alan aktivasyon kodunu gördüğünüz şekilde bırakarak izlemeye geçebilirsiniz. Bu kod, teknik bir zorunluluk sebebiyle görünmektedir.
Gösterileri oynatmaya başladıktan sonra 72 saat içinde izlemelisiniz.

ÖNEMLİ NOT
Nederlands Dans Theater 2’nin sunduğu Dare to Say ve Club Guy & Roni’nin sunduğu Kuğu Gölü gösterilerinin canlı yayınları, toplulukların kendi web siteleri üzerinden ayrıca bilet satın alınarak izlenebilir. Ayrıntılı bilgiyi performansların kendi sayfalarında bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı