Restoran ve Kafe

Craft Beer Lab

stanbul Kadıköy'deki Craft Beer Lab, özenle seçilmiş biraları ve lezzetli yemekleriyle müşterilerine kaliteli bir deneyim sunar. Hemen ziyaret edin!

2012’de kurulan Craft Beer İstanbul, 100’ün üzerinde bira çeşidinin ithalatını gerçekleştirmiş. Craft Beer Lab bu biraları deneyimleyebileceğiniz efsanevi bir mekan. Bira fıçıları üst katta yer alan soğuk bira odasında muhafaza ediliyor ve alt katta bulunan 35 musluklu fıçı bira hattına çelik borularla aktarılıyor. Biralar tazeliğini koruduğu için müşteri memnuniyeti yüksek. Mekan bira tüketimine başlı başına bir kültür gibi yaklaştığından hangi yemekle hangi biranın iyi gideceğine dair de önerilerde bulunuyor. Mesela Keşan satır etinin yanında İngiliz ale birası London Pride tavsiye ediliyor. Akaretler yaya trafiğini gözlemlemeye meraklıysanız sokak kısmındaki masalarda takılabilirsiniz. Ancak arkada yer alan ağaçlı bahçenin atmosferi İstanbul’da yaşadığınıza değdiğini düşündürecek cinsten. Craft Beer Lab, Münih’teki Oktoberfest’le eş zamanlı düzenledikleri etkinliklerle Almanların keyfine uzaktan ortak olmanızı sağlıyor.

Craft Beer Lab, bira severlerin ve lezzetli yemekler arayanların favori mekanlarından biridir. İstanbul Kadıköy’deki bu bira evi, birbirinden özel ve lezzetli biralar sunmaktadır. Aynı zamanda, yemek menüsünde de özel burgerler, sandviçler, atıştırmalıklar, tuzlu atıştırmalıklar, pizzalar ve daha birçok lezzetli seçenek yer almaktadır.

Craft Beer Lab, kaliteli ve özenle seçilmiş biraların yanı sıra, samimi bir ortamda hizmet vermektedir. Konuklar, sıcak bir atmosferde ve kaliteli müzikler eşliğinde biralarını yudumlayabilirler. Ayrıca, mekanın teras alanında da biraların tadını çıkarabilirler.

Craft Beer Lab, İstanbul’da biralar ve lezzetli yemekler arayanlar için mutlaka ziyaret edilmesi gereken özel bir mekandır.

Ortamı nasıl? 25-35 yaş arası müşterinin çoğunlukta olduğu eğlenceli bir kitle.

Ne zaman gitmeli? Bahçesinin keyfi akşam serinliğinde bir başka.

İçecek menüsü nasıl? Belçika birası Blanche de Namur göze çarpıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı